Rappen o. J. (15. Jhdt.). Rappen o. J. (16. Jhdt.) (2). Stebler o. J. (16. Jhdt.). Rappen o. J. (17. Jhdt.). Rappen o. J. (18. Jhdt.).
HMZ 2-56a, 2-69a, 2-70a, 2-89a, 2-108b. Sehr schön-vorzüglich / Very fine-extremely fine.
Starting price | 80 CHF |