I. Kaiserreich. Napoleon I. 1804-1815. 40 Francs AN 13 (1804/1805) A, Paris. 12.81 g. Gadoury 1081. Fr. 481. Sehr schön / Very fine. Kleiner Randfehler / Minor edge flaw.
Starting price | 500 CHF |