Victoria, 1837-1901. Sovereign 1886 S, Sydney. 7.96 g. Third young head. Shield reverse. KM 7. Spink 3855 B. Fr. 11. Vorzüglich / Extremely fine. Winzige Randfehler / Tiny edge flaws.
Starting price | 400 CHF |