Ernst Ludwig, 1892-1918. 5 Mark 1904, Berlin. Zum 400. Geburtstag Philipps des Grossmütigen. 27.80 g. J. 75. FDC / Uncirculated. Herrliche Patina / Most attractively toned.
Starting price | 200 CHF |