SINCONA Auction 23

Lot 2301

Lot 2301

Starting price 250 CHF
Result 275 CHF

Otto, 1886-1913 20 Mark 1905. München 7.94 g. J. 200. KM 513. Fr. 3768. Sehr schön-vorzüglich.