SINCONA Auction 23

Lot 2283

Lot 2283

Starting price 150 CHF
Result 260 CHF

Friedrich I. 1852-1907 10 Mark 1907. Karlsruhe 3.96 g. J. 190. KM 275. Fr. 3758. Sehr schön-vorzüglich.