SINCONA Auction 23

Lot 2275

Lot 2275

Starting price 280 CHF
Result 400 CHF

Friedrich I. 1852-1907 20 Mark 1895. Karlsruhe 7.91 g. J. 189. KM 270. Fr. 3754. Sehr schön-vorzüglich.