SINCONA Auction 20

Lot 2576

Lot 2576

Starting price 160 CHF
Result 160 CHF

10 Mark 1872. Frankfurt/Main 3.93 g. J. 242C. KM 502. Fr. 3819. Sehr schön-vorzüglich.