SINCONA Auction 20

Lot 2537

Lot 2537

Starting price 180 CHF
Result 750 CHF

10 Mark 1912. Karlsruhe 3.99 g. J. 191. KM 282. Fr. 3761. Sehr schön-vorzüglich.