SINCONA Auction 20

Lot 2532

Lot 2532

Starting price 200 CHF
Result 270 CHF

10 Mark 1906. Karlsruhe 3.98 g. J. 190. KM 275. Fr. 3758. Sehr schön-vorzüglich.