Numismatic Coins, Medals & Banknotes

VATIKAN - KIRCHENSTAAT misc

Lot 4028

Starting price 280 CHF
Result 280 CHF

20 Lire 1868, AN XXII. Rom 6.43 g. Pag. 532. Schl. 155. Fr. 280. Sehr schön-vorzüglich.