Auctions
Live Bidding
English
Sign Up / Login
sincona.com
SINCONA Auction 18
Numismatic Coins, Medals & Banknotes
USA
Lot 3999
Next
Previous
200 CHF
1 Dollar 1857. 1.67 g. Fr. 94. Sehr schön-vorzüglich.