SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1541

Lot 1541

Starting price 80 CHF
Result unsold

Taler 1854. Dresden Auf seinen Tod. 22.11 g. Kahnt 452. Thun 329. Dav. 881. Sehr schön-vorzüglich.