SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1515

Lot 1515

Starting price 150 CHF
Result unsold

2/3 Taler 1692. Dresden 15.16 g. Clauss/Kahnt 661. Dav. 812. Sehr schön-vorzüglich.