SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1389

Lot 1389

Starting price 150 CHF
Result unsold

Doppelter Vereinstaler 1861. 36.98 g. Kahnt 183. Thun 145. Dav. 651. Sehr schön-vorzüglich.