SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1387

Lot 1387

Starting price 75 CHF
Result unsold

Vereinstaler 1860. 18.48 g. Kahnt 168. Thun 142. Dav. 649. Vorzüglich-sehr schön.