SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1371

Lot 1371

Starting price 600 CHF
Result 850 CHF

Dukat 1647. 3.40 g. J&F 451. Fr. 976. Sehr schön-vorzüglich.