SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1369

Lot 1369

Starting price 1,400 CHF
Result 1,800 CHF

Doppeldukat 1633. 6.86 g. J&F 405. Fr. 971. Sehr schön-vorzüglich.