SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1096

Lot 1096

Starting price 1,000 CHF
Result unsold

6400 Reis 1777. Rio 14.33 g. Russo 460. Gomes 43.27. Fr. 65. Sehr schön-fast vorzüglich.