SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1095

Lot 1095

Starting price 1,000 CHF
Result 1,100 CHF

6400 Reis 1776. Rio 14.18 g. Russo 459. Gomes 43.26. Fr. 65. Sehr schön-vorzüglich.