SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1090

Lot 1090

Starting price 350 CHF
Result 500 CHF

1000 Reis 1752. Lissabon 2.00 g. Russo 312. Gomes 58.03. Fr. 75. Sehr schön-vorzüglich.