SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1087

Lot 1087

Starting price 1,800 CHF
Result 2,400 CHF

6400 Reis 1749. Rio 14.24 g. Russo 235. Gomes 56.29. Fr. 46. Sehr schön-vorzüglich.