SINCONA Auction 18

Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1086

Lot 1086

Starting price 3,500 CHF
Result 4,200 CHF

12800 Reis 1733. Minas Gerais 28.56 g. Russo 301. Gomes 61.07. Fr. 55. Sehr schön-vorzüglich.