Numismatic Coins, Medals & Banknotes

BELGIEN Königreich

Lot 1041

Starting price 250 CHF
Result unsold

5 Francs 1833. 24.96 g. Dupriez 27. KM 3.1. Dav. 50. Fast vorzüglich-sehr schön.