SINCONA Auction 29

Coins & Medals incl. Italian Highlights

Lot 2669

Lot 2669

Starting price 250 CHF
Result 250 CHF

Halbtaler 1673. 14.02 g. D.T.1085a. HMZ 2-1147h.

Sehr schön-vorzüglich. Gereinigt.