SINCONA Auction 29

Coins & Medals incl. Italian Highlights

Lot 2588

Lot 2588

Starting price 200 CHF
Result 300 CHF

1 Franken 1845. 7.12 g. D.T.227. HMZ 2-1001c. Attraktive Patina.

FDC.