SINCONA Auction 26
- Coins & MedalsCoins & Medals
VATICAN - PAPAL CITY
Starting price | 150 CHF |
Sede Vacante, 1830-1831 Scudo 1830. Bologna 26.30 g. Pag. 128. Dav. 190. Fast vorzüglich. Herrliche Patina.