Coins & Medals

VATICAN - PAPAL CITY

Lot 4326

Starting price 150 CHF
Result 375 CHF

Sede Vacante, 1830-1831 Scudo 1830. Bologna 26.30 g. Pag. 128. Dav. 190. Fast vorzüglich. Herrliche Patina.