SINCONA Auction 26
- Coins & MedalsCoins & Medals
BRASILIEN
Starting price | 6,000 CHF |
João V. 1706-1750 12800 Reis 1731. Minas Gerais 28.51 g. Russo 299. Gomes 61.05. Fr. 55. Vorzüglich. Schöne Goldpatina.