Wolfgang von Schrattenbach, 1711-1738. Taler 1735, Kremsier. 28.39 g. Suchomel / Videman 763. Lichnowsky / Mayer 476. Dav. 1226. Gutes sehr schön / Good very fine. Hübsche Patina / Attractive patina.
Startpreis | 200 CHF |
Zuschlag |