Milled coinage. 1/48 Rixdollar 1802. 1 Rixdollar 1821. Quarter Farthing 1852 (young head). Kupfer. KM 75, 84, 737. Fast sehr schön-vorzüglich / About very fine-extremely fine. (3)
Startpreis | 120 CHF |
Zuschlag |