Johann II. 1858-1929. 5 Kronen 1910, Wien. 1 Krone 1900 (3). 1 Krone 1904. 1 Krone 1910 (2). Divo 93, 100-102. HMZ 2-1376b, 2-1378c-e. Sehr schön-vorzüglich / Very fine-extremely fine. (7)
Startpreis | 100 CHF |
Zuschlag |