SINCONA Auktion 83
INDIEN British India
Los 2914
Startpreis | 200 CHF |
Zuschlag |
Victoria, 1837-1901. 1/4 Rupee 1889 B, Bombay. 2.90 g. KM 490. FDC / Uncirculated. Feine Patina / Nicely toned.