SINCONA Auktion 83
CHINA Kaiserreich
Los 2445
Startpreis | 300 CHF |
Zuschlag |
Tibet. 3 Srang BE 16-20 (1946), Tapchi Mint. 11.62 g. L&M 658. KM Y26. Vorzüglich / Extremely fine. Hübsche Patina / Attractively toned.