SINCONA Auktion 83
CHINA Kaiserreich
Los 2432
Startpreis | 800 CHF |
Zuschlag |
Tibet. 1 Sho o. J. (1910), 3.33 g. Hsuan Tung Treasure coin. L&M 653. KM Y5. Selten / Rare. Sehr schön / Very fine. Kleiner Randfehler / Minor edge flaw.