SINCONA Auktion 83
GROSSBRITANNIEN Königreich
Los 2002
Startpreis | 250 CHF |
Zuschlag |
William I. 1066-1087. Penny n. d., Bristol. 1.41 g. PAXS type. COLBLAC ON BRICII. Spink 1257. Vorzüglich / Extremely fine. Feine Patina / Nicely toned.