SINCONA Auktion 70
Los 3848
Startpreis | 200 CHF |
Zuschlag |
5 Franken 1925 B, Bern. 24.96 g. Divo 361. HMZ 2-1199e. Selten in dieser Erhaltung / Rare in this condition. FDC / Uncirculated. Hübsche Patina / Attractively toned.