SINCONA Auktion 69
Los 46
Startpreis | 100 CHF |
Zuschlag |
Leopold II. 1865-1909. 50 Centimes 1886, Brüssel. Flämische Legende. 2.53 g. KM 27. FDC / Uncirculated. Hübsche Patina / Attractively toned.