SINCONA Auktion 47
LIECHTENSTEIN
Los 1943
Startpreis | 50 CHF |
Zuschlag |
Johann II. 1858-1929. Krone 1900. 5.02 g. HMZ 2-1378c. FDC / Uncirculated. Prachtvolle Erhaltung mit herrlicher Patina / Beautiful condition with magnificent patina.