SINCONA Auktion 87
SCHWEIZ Solothurn
Los 4135
Startpreis | 500 CHF |
Zuschlag |
10 Batzen 1794, Solothurn. 7.61 g. D.T. 682d, HMZ 2-845l. Vorzüglich-FDC / Extremely fine-uncirculated. Feine Patina / Nicely toned.