SINCONA Auktion 87
Los 4042
Startpreis | 250 CHF |
Zuschlag |
10 Kreuzer 1759, Bern. 2.30 g. D.T. 522a. HMZ 2-222g. FDC / Uncirculated. Prachtvolle Erhaltung mit herrlicher Patina / Beautiful condition with magnificent patina.