SINCONA Auktion 87
Los 4041
Startpreis | 400 CHF |
Zuschlag |
20 Kreuzer 1756, Bern. 4.42 g. D.T. 515b. HMZ 2-221e. FDC / Uncirculated. Prachtvolle Erhaltung mit herrlicher Patina / Beautiful condition with magnificent patina.