HONGKONG Victoria, 1842-1901

Los 2525

Startpreis 150 CHF
Zuschlag 1’500 CHF

Victoria, 1842-1901. 20 Cents 1873 H, Heaton Mint. 5.42 g. KM 7. Fast FDC / About uncirculated. Feine Patina / Nicely toned.