SINCONA Auktion 87
AUSTRALIEN Victoria, 1837-1901
Los 2010
Startpreis | 450 CHF |
Zuschlag |
Victoria, 1837-1901. Sovereign 1870, Sydney. 7.98 g. Young head, Australia reverse. Hill A375. KM 4. Fr. 10. Sehr schön / Very fine. Kleine Randfehler / Minor edge flaws.