SINCONA Auktion 69
CHINA Kaiserreich
Los 70
Startpreis | 100 CHF |
Zuschlag |
Chihli Provinz, Pai-Yang. Dollar Year 34 (1908). 26.67 g. L&M 465. KM Y37.2. Sehr schön / Very fine. Kratzer und Randfehler / Scratches and edge flaws.