SINCONA Auktion 68
SCHWEIZ Aargau
Los 5009
Startpreis | 250 CHF |
Zuschlag |
20 Batzen 1809, Bern. 14.73 g. D.T. 191. HMZ 2-20b. Vorzüglich / Extremely fine. Hübsche Patina / Attractively toned.