Sammlung Claude Stritt (Lose 501-583)

USA

Startpreis 175 CHF
Zuschlag 275 CHF

2 1/2 Dollars 1911, Philadelphia. Indian head. 4.16 g. Fr. 120. Sehr schön-vorzüglich / Very fine-extremely fine.