SINCONA Auktion 66
- (1/4)Sammlung Claude Stritt (Lose 501-583)
USA
Los 578
Startpreis | 175 CHF |
Zuschlag |
2 1/2 Dollars 1911, Philadelphia. Indian head. 4.16 g. Fr. 120. Sehr schön-vorzüglich / Very fine-extremely fine.