SINCONA Auktion 63
Los 1517
Startpreis | 400 CHF |
Zuschlag |
Ferdinand II. 1618-1637. Taler 1624, Graz. 29.00 g. Herinek 418. Dav. 3104. Sehr schön-vorzüglich / Very fine-extremely fine. Hübsche Patina / Attractively toned.