SINCONA Auktion 63
Los 1513
Startpreis | 200 CHF |
Zuschlag |
Erzherzog Maximilian III. 1612-1618. Taler 1615, Hall. 28.04 g. Moser/Tursky 396. Dav. 3321. Sehr schön / Very fine. Leicht berieben / Slightly polished.