SINCONA Auktion 63
Los 1507
Startpreis | 300 CHF |
Zuschlag |
Rudolf II. 1576-1612. Taler 1610, Hall. 28.51 g. Moser/Tursky 383. Dav. 3006. Vorzüglich / Extremely fine. Feine Patina / Nicely toned.