SCHWEIZ Graubünden

Startpreis 450 CHF
Zuschlag 650 CHF

5 Batzen 1807.
4.52 g. D.T. 179a. HMZ 2-604a. FDC / Uncirculated. Prachtvolle Erhaltung mit herrlicher Patina / Beautiful condition with magnificent patina.